Лікування раку простати
RU

Movember start в Національному Інституті Раку

31.10.2017

Щороку з настанням листопада більшість  чоловіків, в тому числі і медики Національного Інституту Раку, починають відрощувати вуса: приходить Movember.
Що таке  Movember?
Слово Movember утворилося з двох слів: moustache - "вуса" та november - "листопад”.
Це щорічна благодійна акція, учасники якої відрощують вуса з метою залучення уваги громадян і роблять пожертвування на боротьбу з раком простати і іншими чоловічими хворобами.
Співробітники відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку зайняли активну позицію учасників кампанії і роблять це, вже не перший рік ,закликаючи всіх лікарів НІР, пацієнтів та просто небайдужих долучитися до цієї акції. Новий "вусатий" стиль лікарів може викликати купу питань у людей навколо. Тож, ми - співробітники НІР будемо розповідати усім, хто нас питатиме про загальновідомі факти раку простату. Адже, мало хто знає, що кожен 6-й чоловік протягом свого життя захворіє тією або іншою формою раку простати. Про те, що простий аналіз крові на простат-спецефічний антиген (ПСА) може дати інформацію про хворобу у чоловіка. І виявлений на ранніх стадіях рак простати – виліковний! Загалом, у світі до акції долучаються відомі актори та зірки спорту. Окрім інформованості суспільства, вони ще збирають гроші на дослідження для вирішення проблеми раку простати. В Україні кампанія відносно нова і наразі носить лише інформативний характер!
Новина підготовлена Олександром Стаховським.